25.02 Spotkanie online z Viveką, temat: Percepcja i poglądy

Standardowo w ostatnią niedzielę miesiąca, czyli 25.02 chcemy Was zaprosić na spotkanie z Upāsiką Viveką. Mowa Dhammy odbędzie się na Zoomie, o godzinie 9.00 rano.

Co miesiąc spotykamy się z Australijską Sanghą z BSWA (I ich przyjaciółmi) w ramach współpracy z Polskim Związkiem wczesnego Buddyzmu (PZWB) i planowanym pierwszym klasztorem theravady w Polsce w tradycji Ajahna Brahma.

Mowa Dhammy (tym razem nie będzie medytacji, bo mowa będzie dłuższa) i sesja Q&A będą konsekutywnie tłumaczone na język polski. Potrwa do godziny około 11.00. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, będzie ono nagrywane i publikowane na kanale YouTube Sasany. Nie trzeba włączać kamerek, prosimy też o wyłączanie mikrofonów, będzie „poczekalnia“, nie będzie hasła.

Link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/84346618501
Prosimy o uprzednie zainstalowanie aplikacji Zoom i zapoznanie się z jej obsługą, do pobrania stąd: https://zoom.us/

Tematem spotkania będzie: Percepcja i poglądy.

Biografia:

Upāsikā Viveka to głęboko praktykująca dhammaczarinka, która od czternastu lat trzyma osiem buddyjskich wskazań. Od ponad dwudziestu lat żyje i praktykuje w odosobnieniu w Południowo-Wschodniej Australii w Sanktuarium Khemavara – jej miejscu będącym ostoją bezpieczeństwa dla dzikich zwierząt. Viveka jest bardzo inspirującą postacią, ponieważ praktykuje z dedykacją mniszki, pomimo że jest osobą świecka. Jest akredytowaną przez Buddhist Society of Western Australia zaawansowaną nauczycielką Dhammy, oraz uczennicą Ajahna Brahma i Ajahna Brahmali. Łącząc głębokie rozumienie z ciepłym nastawieniem, z radością dzieli się swoimi wglądami.

Zapraszamy. 🙂