Spotkanie w mniejszym gronie z Ajahnem Brahmalim i Bhante Bodhidhaja 24.06 w Krakowie, godz. 8.00 – zapisy zamknięte

EDIT: Wyczerpały się już miejsca na wydarzenie. Dziękujemy za zgłoszenia. 🙂 Wszystkie osoby które wypełniły kwestionariusz i wysłały zgłoszenie, otrzymają wiadomość z informacją czy udało im się dostać na listę gości czy nie. Osoby, które nie zdążyły się zapisać, oraz wszystkie pozostałe zainteresowane osoby będą mogły przeczytać protokół z zebrania. Będziemy Was informować przez ogłoszenia na stronach o przyszłych wydarzeniach.
Osoby którym się udało, zapraszamy w piątek do Joga Centrum. Do zobaczenia ! 🙂

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem buddyzmu therawady w Polsce: wraz z Ajahnem Brahmalim po naszym kraju podróżować będzie Bhante Bodhidhaja, który również jest mnichem z klasztoru Bodhinyana.

Wspólnie z nimi chcielibyśmy zorganizować dodatkowe spotkanie – 24 czerwca, w Krakowie – które dotyczyć będzie zakładania pierwszego w Polsce związku wyznaniowego w tradycji therawady i wczesnego buddyzmu. Chcielibyśmy zaprosić do naszych rozmów z Ajahnem Brahmalim i Bhante Bodhidhają wszystkie osoby, które cenią sobie Dhamma-Vinayę Buddy, jak również mowy i książki Ajahna Brahma. Chcielibyśmy porozmawiać o sprawach związanych z rozwojem buddyzmu w Polsce, pomocą w sprawach organizacyjnych i tym podobnych. Będzie to pierwsze, bardzo wstępne spotkanie, jeśli wszystko pójdzie dobrze, takich spotkań będzie więcej, w szerszym gronie. Ważne: spotkanie będzie w języku angielskim.  Ze względu na charakter wydarzenia będzie mogło tam być znacznie mniej osób – około 30. Poprosimy chętnych o wypełnienie ankiety, wyślemy maila z potwierdzeniem. Będzie to okazja, by zainteresowane osoby doświadczyły bliższego kontaktu z Ajahnami i mogły porozmawiać o swojej chęci zaangażowania w rozwój buddyzmu w Polsce. Dlatego zachęcamy żeby w imię tej idei zapisywały się głównie osoby, które chcą faktycznie wesprzeć powstający związek wyznaniowy.

Spotkanie odbędzie się 24.06 w Krakowie, w Joga Centrum, ul. Biskupia 18, o godz. 8.00 – 11.00. Na spotkanie obowiązywały zapisy przez kwestionariusz. Ze względu na to że miejsca się już wyczerpały, link został usunięty.