Spotkanie online 7.01 – Trenowanie duchowej siły

Witajcie!

Zapraszam Was na kolejne spotkanie Dhammiczno-medytacyjne online.

Tematem tego spotkania będzie: „Trenowanie duchowej siły”.

Moją inspiracją jest mój 5-dniowy pobyt w „tymczasowym klasztorze” z Ajahnem Kondañño. Był to bardzo ważny i transformujący dla mnie czas, dlatego chcę się z Wami podzielić naukami, które otrzymałem od Ajahna i od innych w tym miejscu.

Tematem będzie głównie to, co Ajahn nazywa „spotkaniem się z nieprzyjemnym”, nieuciekanie od trudności, tylko stawianie im czoła i budowanie w ten sposób stopniowo duchowej siły i zrównoważenia. Z każdym trudnym doświadczeniem, które przechodzimy nie poddając się splamieniom, budujemy coraz większą siłę duchową, która w ostateczności przygotowuje nas na konfrontację z coraz większym odpuszczeniem i w konsekwencji zbliżając nas do Dhammy.

Więcej na spotkaniu.

Odbędzie się ono na Zoomie w niedzielę 7mego stycznia 2024 roku. Start godzina 11.00.

Zapisy: napiszcie krótkiego maila na Piotr.medytacja@gmail.com, że chcecie się zapisać.

Trzeba się zapisać na maila i wtedy wyślę linka do spotkania na Zoomie. Warsztaty potrwają pewnie do około 15.00. W planie: medytacja, mowa Dhammy, sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie jak zwykle odbywa się za wolne datki.

W momencie rozpoczęcia, wyślę zapisanym linka do spotkania na Zoomie, czyli w niedzielę 7 stycznia o godzinie 11.00. Zapisanym dzień wcześniej wyślę przypominajkę. W miarę możliwości proszę się zapisywać wcześniej niż ostatniego dnia przed warsztatami.

Jest to idealna okazja żeby zadać jakieś pytanie itd.

Zapraszam na spotkanie! 

Z Mettą!