Spotkanie online 1.10 – Dhamma tworzy piękno i dobro z rozbitego szkła naszych żyć

Witam serdecznie!

Po przerwie zapraszam Was na kolejne spotkanie Dhammiczno-medytacyjne online.

Tematem tego spotkania będzie: Dhamma tworzy piękno i dobro z rozbitego szkła naszych żyć. Innymi słowy, dzięki światłu słońca Dhammy, błoto staje się pożywieniem dla kwiatu lotosu naszych serc. Jest to podobne do japońskiej sztuki Kintsugi, gdzie za pomącą złota łączy się rozbite części naczynia, jeszcze je upiększając. Jest to filozofia wiążąca się z tym, że nasze zranienia, trudy itd. często tworzą w przyszłości jeszcze większe piękno i dobro…

Na przkyład ktoś uzależniony, kto z tego wyszedł, potem najbardziej potrafi pomóc w tym innym. Ktoś kto przeżył traumatyczną relację ale się z tego wydostał, najbardziej wie, jak z takich sytuacji wyjść, jak tego unikać i jak pomóc w tym innym i tak dalej.

Główną intencją jest przekaz, że taka jest esencja prawdziwej Dhammy. Kiedy jej światło pojawia się w naszym życiu, nieważne jak trudna i bolesna była nasza przeszłość, jeżeli tylko będziemy podążać za jej wskazówkami, wyjdzie z tego coś dobrego i pięknego, wyzwalającego zarówno dla nas jak i dla innych. Jest to uniwersalne prawo natury.

Więcej na spotkaniu. 🙂

Odbędzie się ono na Zoomie 1wszego października 2023 roku. Start godzina 11.00.

Zapisy: napiszcie maila na Piotr.medytacja@gmail.com, że chcecie się zapisać.

Trzeba się zapisać na maila i wtedy wyślę linka do spotkania na Zoomie. Warsztaty potrwają pewnie do około 15.00. W planie: medytacja, mowa Dhammy, sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie jak zwykle odbywa się za wolne datki.

W momencie rozpoczęcia, wyślę zapisanym linka do spotkania na Zoomie, czyli w niedzielę 1 października o godzinie 11.00. Zapisanym dzień wcześniej wyślę przypominajkę. W miarę możliwości proszę się zapisywać wcześniej niż ostatniego dnia przed warsztatami.

Jest to idealna okazja żeby się trochę poznać, zadać jakieś pytanie itd.

Ktoś mógłby się zapytać: po co przychodzić na warsztaty online, skoro nagrania prędzej czy później i tak trafiają na YouTube? Są cztery główne powody:

^ Pierwszy jest taki, że jest to dobra okazja to wyrażenia wdzięczności względem tego co robię. Podzielenie się jakimś datkiem za warsztaty. : )

^ Drugi powód jest taki, że chodząc na warsztaty mamy bardziej bezpośredni kontakt. Daje to dobre podwaliny, by kiedyś być zaproszonym na przyszłe refugium dhammiczno-medytacyjne, gdyż nie zapraszam na nie osób, których nie znam.

^ Po trzecie rzeczy silniej oddziałują, kiedy przekaz Dhammy i medytacja dzieją się w tym samym czasie. Można też zadawać pytania. Na warsztatach zawsze odpowiadam na wszystkie pytania, czego nie robię w komentarzach na YouTubie.

^ Po czwarte, materiały na YouTube wrzucam w określonych interwałach, więc wizyta na warsztatach to więcej treści i prosto z serca z tej chwili. 

Zapraszam na spotkanie! 

Z Mettą!