Rozpiska regularnych wykładów oraz opowiadania z Jhana Grove

Namo Tassa Bhagavato Arahato Samma Sambuddhassa!

Po pierwsze ważna informacja o nowym trybie „zajęć” przeze mnie prowadzonych. Planuję teraz 2x w tygodniu prowadzić wykłady o Dhammie, w bardziej ustrukturyzowanej formie. Każdy kolejny wykład będzie kontynuacją poprzedniego i omawiać będziemy stopniowo i szczegółowo kolejne zagadnienia dotyczące filozofii buddyjskiej.

Zajęcia będą odbywać się w formie transmisji na żywo na YouTube, w każdą środę i sobotę o 18.30. Każde spotkanie ma trwać od 1 godziny do 2 godzin. Po wykładzie będę odpowiadał na pytania zadane poprzez chat na YouTube.

Dodatkowo w każdą ostatnią niedzielę miesiąca o 10.00 będę tłumaczył spotkania z mnichami i mniszkami, którzy będą wspierać powstający Polski Związek Wczesnego Buddyzmu. Są to głównie mnisi i mniszki w bliskich stosunkach z Ajahnem Brahmem.

Spotkania automatycznie zapisują się na YouTube, więc nawet jak ktoś nie da rady dotrzeć na żywo, to może potem obejrzeć filmik. 🙂

Więcej mówię o tym w ostatniej transmisji, dodatkowo opowiadam tam o moim pobycie w Jhana Grove w Australii, zapraszam do odsłuchu! 🙂

A poniżej link do dzisiejszego pierwszego wykładu:

Buddham Dhammam Sangham Namassami!