Medytacyjna podróż w dźwiękach gongu 11.03.2023

Witajcie. 🙂 Joga Centrum organizuje kolejną „Medytacyjną podróż w dźwiękach gongu”. 🙂 Niniejszym zapraszam Was i podaję wszelkie potrzebne informacje:

Mamy radość znów zaprosić Was na medytacyjną podróż w dźwiękach gongu prowadzoną przez Piotra Płanetę, podczaj której będziecie mogli doświadczyć stanu głębokiego relaksu, introspekcji oraz uruchomić psychofizyczne procesy uzdrawiania.

Wydarzenie składa się z trzech części: medytacji, mowy dhammy – czyli słów inspirujących nas do bycia lepszymi ludźmi i pogłębiania naszej duchowej drogi, oraz podróży w dźwiękach gongu.

Na zachętę link do przykładowej mowy dhammy, opowiadającej o motywacji do podążania za tym, co kochamy i o medytacji jako procesie wspierającym regenerację klarowności naszego umysłu: https://www.youtube.com/watch?v=ti657Wug4YM

Data: 11.03.2023
Godzina: 18:30 – 21:30
Lokalizacja: Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków
Prowadzi: Piotr Płaneta
Cena: 90 zł

Gong jest instrumentem terapeutycznym, który działa na wielu poziomach: wywołuje on falę akustyczną o szerokim spektrum częstotliwości, których wibracje w szczególny sposób masują ciało fizyczne.

Dźwięk potrafi wejść głęboko w struktury ciała, i poprzez mikro-drgania masuje wszystkie jego komórki. Gong na którym gra Piotr, to duży 100cm tam-tam, stworzony do celów terapeutycznych, zatwierdzony przez instytut Petera Hessa, badający gongi pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa w użyciu terapeutycznym.

Jest to bardzo wysokiej jakości gong, stworzony aby oczyszczać na wielu poziomach. Według joginów, dźwięk gongu oddziałuje intensywnie na ciało energetyczne. Pobudza on ruch prany, rozbudza ją, czyści i harmonizuje.

Piotr bazując na swoich własnych doświadczeniach, oraz osób które chodziły na takie gongowe wydarzenia, potwierdza jego potencjalnie intensywne działanie w tej kwestii.

Czasami podczas podróży w dźwiękach gongu ludzie mają naprawdę ciekawe doświadczenia duchowe. Nawet jeżeli świadomość danego człowieka nie odczuwa ruchu prany i nie objawia się to żadnym szczególnym doświadczeniem, gong i tak oddziałuje pozytywnie na jej przepływ.

Dzięki transowemu dźwiękowi gongu, umysł stosunkowo łatwo wchodzi w stan głębokiej imersji do wewnątrz.

Jeżeli gong wyzwoli w kimś coś ważnego, po koncercie Piotr chętnie pomoże zinterpretować to doświadczenie i da wskazówki co dalej można z nim zrobić. Ma w tym wieloletnie doświadczenie. Najważniejsze w tym wydarzeniu jest połączenie wiedzy i mądrości płynącej z mowy dhammy, ukojenie, wyciszenie i otwarcie jakie płyną z medytacji, oraz uzdrowienie i pobudzenie energii wywołane przez gong.
Dzięki temu połączeniu jest to holistyczne duchowe doświadczenie, które może być dodatkowo zaproszeniem do głębszej praktyki medytacji i dhammy.

PLAN WYDARZENIA:

– Przywitanie, medytacja – około 30 minut

– Krótka przerwa

– Mowa Dhammy – 45-60 minut

– Krótka przerwa
– Podróż medytacyjna w dźwiękach gongu i chanting – około 60 minut

– Sesja pytań i odpowiedzi i możliwość krótkiego pogrania na instrumentach.
Na całość przewidziane jest 3 godziny.

CO ZABRAĆ: Luźne ubranie. Maty są na miejscu.

UWAGA: Przeciwskazaniem do koncertu jest rozrusznik serca.

Na ten warsztat NIE akceptujemy kart MultiSport Plus i OK System.

Rezerwacja miejsca:
Możesz zakupić bilet bezpośrednio w naszym grafiku: https://app.fitssey.com/…/46351EDC-5FA8-4481…/overview

Jeśli potrzebujesz fakturę daj nam o tym znać przy płatności.
W przypadku rezygnacji z rezerwacji wpłata nie jest zwracana, ale wejście można przekazać innej osobie.

*

Zapisy przez Joga Centrum, ja nie prowadzę zapisów.

Z mettą i do zobaczenia! 🙂