Masaż dźwiękiem misami dźwiękowymi – dzwiekuje.pl

Witajcie!

Jakiś czas temu mówiłem na kanale na YT, że będę chciał robić masaże misami dźwiękowymi. 🙂 Ja niestety pomimo ukończenia kursu i zakupu mis mam zbyt dużo innych obowiązków, żeby się tym zająć w tym czasie. Na szczęście Ola Baś, z którą gramy koncerty na gongach i z którą razem robiliśmy kurs masowania misami i której dawałem dodatkowe wskazówki jak robić to moim zdaniem najlepiej, ma zarówno czas jak i wielkie chęci, by się tym zajmować.

W związku z tym chciałbym Wam polecić jej usługi w tym zakresie. Wszystkie informacje możecie znaleźć na stronie dzwiekuje.pl

Słowo Dźwiękuję pochodzi oczywiście od połączenia słów dźwięk i dziękuję. Dźwięk wskazuje na terapeutyczny aspekt wibracji mis i gongów. Dziękuję odnosi się natomiast do wdzięczności, czyli bardzo pozytywnego stanu umysłu, który jest błogi i rozwijający duchowo jednocześnie, tak samo jak masaż misami.

Ola może masować misami w gabinecie Joga Centrum Nova Huta, Kraków os. Zgody 7, albo z dojazdem na terenie całego Krakowa.

Osobiście bardzo polecam masaż dźwiękiem/misami, sam korzystam regularnie i jest to bardzo przyjemne jak i duchowo rozwijające i oczyszczające doświadczenie. 🙂 Jest to niczym dobra medytacja, która przychodzi sama z siebie, dając efekt głębokiego odpoczynku zarówno dla ciała jak i umysłu.

Jest to też dobra okazja żeby wesprzeć Olę na nowej drodze życia. 🙂

Dziękujemy Piotr Marcinów za zrobienie super stronki. 🙂

Zapraszam na misy! 🙂 Z mettą! 🙂

Dodatkowe materiały na IG: https://www.instagram.com/dzwiekuje/